Bioakustické zariadenia
Zariadenia reprodukujú výkriky úzkosti a úzkosti vystrašených vtákov, ako aj výkriky predátorov. Zariadenie má rozsiahlu knižnicu signálov a môže zvoliť optimálny súbor pre každý objekt.

Zariadenia na odrádzanie od zvukových vtákov sa ľahko inštalujú, sú plne programovateľné a riadené objemom a sú mimoriadne účinné. Odpudzovač zvukových vtákov vysiela zvukový zvuk, aby držal vtáky ďalej. Alarmujúci zvuk a predátorské výkriky stavajú škodcov, aby zostali mimo požadovanej oblasti. Jedno zariadenie na reguláciu zvukových vtákov môže pokryť niekoľko akrov pôdy a eliminovať nevzhľadné vtáčí trus, zdravotné riziko spojené s trusom a náklady spojené s jeho vyčistením.

Naše výrobky odpudzujúce zvukové vtáky sú navrhnuté tak, aby sa zameriavali na konkrétne druhy. Dlhoročné výskumy a skúsenosti v teréne nám umožňujú poskytovať prirodzene zaznamenané tiesňové hovory zamerané na druh. Použité zvuky sú vysoko účinné pri odradzovaní vtákov, ktoré sa často považujú za veľkých škodcov.
Sú však také prirodzené, že okoloidúci si ani neuvedomujú, že sa používa zvukové zariadenie. Naše zariadenia vám umožňujú zvoliť objem, časové intervaly a druhy vtákov podľa vašich konkrétnych potrieb. Je čas prestať sa zaoberať škodcami a začať ich odstraňovať.
Všetky problémy s vtákmi sú odlišné, pretože správanie divých vtákov je ťažké predvídať. Ponúkame bezplatné konzultácie s cieľom zabezpečiť najlepšie riešenie.

Bioakustické zariadenia Bird Gard | Bioakustické zjazvenie vtákov

Ochrana vtákov pre
Zariadenie s jedným vstavaným reproduktorom. Chráni plochu do 6000 m2. m. Napájanie je 230 voltov alebo 12 V batéria.
Bird Gard Pro (AntiBird Pro) | Bioakustický Bird Scarer
Chráni plochu až 0,6 ha
Reprodukuje až 8 scare signálov
Jednoduchá rekonfigurácia parametrov
Možnosť pripojenia vzdialených reproduktorov
Popis produktu

Vtáčik vták Bird Gard Pro ( AntiBird Pro ), rovnako ako akékoľvek iné zariadenie rodiny Bird Gard, je bioakustický.
Princíp činnosti je reprodukovať výkriky úzkosti a úzkosti tých vtákov, ktoré musia byť vystrašené, výkriky dravých vtákov a iné súvisiace signály. Keďže odpudzovanie sa vykonáva obyčajnými zvukmi, ktoré vtáky vydávajú, signály nezasahujú do ľudí a zariadenia sa používajú, a to aj na miestach, kde sú prítomné napríklad na územiach podnikov, obytných komplexov a dokonca aj v rekreačných oblastiach.

Tento bioakustický odpudzovač vtákov je najkompaktnejší v rodine Bird Gard. Je určený na ochranu pred rovnakými vtákmi ako zariadenia Bird Gard Pro Plus, Bird Gard Super Pro a Bird Gard Super Pro AMP. Celá rada zjazdoviek tejto značky, s výnimkou Bird Gard Super Pro PA-4, je určená na boj proti väčšine druhov vtákov, ako sú holuby, vrabce, čajky, drozd, škorce, kozy, lastovičky, veže, kačice, vrany a mnoho ďalších vtákov.

Ako je bio-akustické odpudzovač vtákov Bird Gard Pro lepší ako ostatní?
Signály pre vaše zariadenie budú nainštalované tak, aby odradili veľmi vtákov, ktorí vás rušia. Neexistuje žiadny univerzálny súbor signálov, ktoré by odradili vtákov ;
životnosť zariadenia viac ako 10 rokov;
Vysoká účinnosť zariadení Bird Gard bola preukázaná ich používaním na tisícoch lokalít v Rusku a na celom svete, čo dokazujú pozitívne hodnotenia známych firiem.
Bird Gard Pro Bioakustické Bird Repeller: Kľúčové vlastnosti
Bioakustický odpudzovač vtákov Bird Gard Pro (AntiBird Pro) má jeden reproduktor zabudovaný v puzdre prístroja;
Vstavaná pamäť zariadenia je zaznamenávaná samostatne pre každého zákazníka.
pauza je vždy odlišná v rámci stanoveného trvania, napríklad krátka pauza trvá od 17 do 40 sekúnd;
pri každej reprodukcii signál podlieha malej frekvencii modulácie, to znamená, že je modifikovaný; vytvára účinok, že rôzni vtáci zakričajú zakaždým;
Predný panel má prístup k nasledujúcim nastaveniam:
objem repelentných signálov;
voľba akejkoľvek ich kombinácie dostupnej v pamäti;
trvanie prestávok medzi kombináciou vysielaných signálov (krátka, stredná, dlhá, ultrarýchla; od 17 sekúnd do 30 minút);
pracovný čas (deň, noc, nepretržite)
zapnutý / vypnutý náhodný režim.
chráni plochu až 6 000 m² (do 0,6 hektárov);
napájaný 230 voltmi;
v prípade potreby je vybavený ďalšími reproduktormi, ktoré umožňujú rozdelenie chráneného priestoru do niekoľkých menších sektorov.


Prípadové štúdie

Použitie zariadení na fasádach mnohých staníc metra v Moskve spolu s protiblokovacími zariadeniami umožnilo výrazne znížiť znečistenie, ktoré vyrobili holuby. Dnes sú inštalované napríklad v Kursk Ring, Belorusskaya, Kultúrna kultúra, Oktyabrskaya a ďalšie stanice.

Pomôcky sú široko používané na odvrátenie vtákov z budov na rôzne účely. Často sú inštalované na vonkajších stenách dielní, skladov a hypermarketov v blízkosti brány, aby sa zabránilo vniknutiu vtákov do vnútra. Gule s očami dravca sú zavesené vedľa reproduktorov na zvýšenie efektu plašenia.

Bioakustický vták Repeller Bird Gard Pro je často vynikajúcim riešením na ochranu rastlín a hospodárskych zvierat. Napríklad, aby sa chránili stodoly, zariadenie úspešne používa AIS Farm Growth CJSC av roku 2017, aby sa ochránila pred vtáčou chrípkou, bola hydinárska spoločnosť Borovskaya vybavená týmito repelentmi.

Bio-akustické zariadenie Bird Gard Pro je teda najvhodnejšie na použitie na nasledujúcich lokalitách:
Sklady, obchody, obchody, hypermarkety (mimo vstupnej brány a interiéru);
farmy (bunkre, alebo mimo koncov pri bráne);
Výťahy, toky zŕn (v blízkosti zásobníkov a nakladacích / vykladacích miest);
polia, záhrady, zeleninové záhrady, osobné parcely;
malé rybníky, kotviská a jachty;
strechy a fasády budov;
ostatné malé a stredné úseky s rozmermi nepresahujúcimi 90 x 65 metrov, ako aj jednotlivé miestnosti a body, ako sú brány alebo miesta nakládky a vykládky.

Bird Gard Super Pro
Bioakustické zariadenie so štyrmi externými reproduktormi. Chránené územie do 24 000 metrov štvorcových. m. Môže byť inštalovaný trvalo alebo na auto. Napájanie je 220 voltov alebo 12 V batéria.
Chráni územie do 2,4 ha
Reprodukuje až 8 scare signálov
Jednoduchá rekonfigurácia parametrov a výmena pamäťového čipu
Dodávané - 4 diaľkové reproduktory
Popis produktu

Bird Gard Super Pro , podobne ako ostatné repeléry značky Bird Gard, je bioakustický. Vtáky sa obávajú dopadu tohto zariadenia v dôsledku pravidelného prehrávania plaču vtákov, ktoré sú v stave strachu, alebo ulovených a volajúcich o pomoc svojich kolegov. Aby sa dosiahol účinok tejto metódy, hlasy, ktoré sú počuť zo zariadenia, musia zodpovedať hlasom tých druhov vtákov, ktorých strach sa vykonáva. Okrem toho je dôležité zvoliť správnu kombináciu iných signálov, ako sú hlasy dravých vtákov. Práca zariadenia je počuť ľudské ucho, ale hlasy vtákov nie sú pre nikoho nepriateľské, pretože sú to obvyklé cvrlikanie vtákov, ktoré neustále počujeme na ulici. Takéto zariadenia sa často používajú vo verejných záhradách, parkoch av blízkosti architektonických pamiatok.

Bird Gard Super Pro bioakustický odpudzovač vtákov je pomerne silný a používa sa na kontrolu vtákov v stredných a veľkých priemyselných zariadeniach, vrátane striech logistických komplexov, otvorených priestorov podnikov na spracovanie obilia, veľkých priestorov atď. a Bird Gard Super Pro, s výnimkou Bird Gard Super Pro PA-4, ktorý je určený na boj proti rackom, havranom, havranom, kačiciam, drozdom, špačkám, holubov, vrabcom, kozám, lastovičkám a iným vtákom - škodcom národného hospodárstva.

Ako je bioakustický repeller Bird Gard Super Pro lepší ako ostatné?
Zariadenia vybavené viac ako tisícom objektom v EU.
Pri nákupe môžete vždy požiadať o odbornú radu oficiálneho zástupcu výrobcu (Bird Gard LLC) v EU a pomôžu vám nielen kúpiť zariadenie, ale chrániť sa pred vtákmi.
Signály v zariadení sa vyberajú individuálne pre každého klienta . To zaisťuje, že zariadenie je navrhnuté tak, aby odvrátilo presne tie vtáky, ktoré vás obťažujú, a nie niektoré náhodné.
Životnosť zariadenia najmenej 10 rokov.

Ak si želáte, môžete sa zoznámiť s mnohými písomnými recenziami od najväčších ruských spoločností o našich vtáčích zjazveniach.
Bird Gard Super Pro Bioakustické Bird Repeller: Kľúčové vlastnosti
Bioakustický vták repulátor Bird Gard Super Pro má štyri diaľkové reproduktory, z ktorých každý môže byť priradený 30 metrov od zariadenia; môže pracovať súčasne aj striedavo;
Súbor hlasov, zvolený individuálne pre každého zákazníka, je zaznamenaný na pamäťovom čipe umiestnenom na prednom paneli prístroja; v prípade potreby sa dá ľahko vymeniť;
pauza je vždy odlišná v rámci stanoveného trvania, napríklad krátka pauza trvá od 17 do 40 sekúnd;
pri každej reprodukcii signál podlieha malej frekvencii modulácie, to znamená, že je modifikovaný; vytvára účinok, že rôzni vtáci zakričajú zakaždým;
Predný panel má prístup k nasledujúcim nastaveniam:
objem repelentných signálov;
voľba akejkoľvek ich kombinácie dostupnej v pamäti;
trvanie prestávok medzi kombináciou vysielaných signálov (krátka, stredná, dlhá, ultrarýchla; od 17 sekúnd do 30 minút);
obdobie práce (deň, noc, nepretržite);
zapnutý / vypnutý náhodný režim;
režimy prepínania reproduktorov: všetky reproduktory pracujú súčasne / striedavo.
chráni pozemok s rozlohou až 24 000 m² (až 2,4 ha) alebo štyri škvrny s rozlohou 6 000 m² (0,6 hektára), ktoré sa nachádzajú vo vzdialenosti maximálne 30 metrov od riadiacej jednotky zariadenia;
je zo siete s napätím 230 voltov alebo zo zdroja jednosmerného prúdu 12 voltov;
v prípade potreby je vybavený ďalšími reproduktormi, ktoré umožňujú rozdelenie chráneného priestoru do niekoľkých menších sektorov.

Prípadové štúdie

Bioakustické zariadenia sa široko používajú na vystrašenie vtákov mimo budov na rôzne účely. Najmä sa im podarilo vyriešiť problém s čajkami a rybiakmi, ktoré sa hromadili vo veľkom počte na strechách veľkého skladového komplexu spoločnosti IKEA v moskovskej oblasti.

Často sú inštalované na vonkajších stenách dielní, skladov a hypermarketov v blízkosti brány, aby sa zabránilo vniknutiu vtákov do vnútra. Príklady - hangáre na opravu lietadiel. Vedľa reproduktorov na zvýšenie odpudzujúceho účinku sa odporúča zavesiť gule očami dravca.

Mnoho letísk na letisku, spolu s výkonnými zariadeniami Bird Gard Super Pro AMP, používajú nástroje Bird Gard Super Pro. Často sú inštalované na vozidlách letiskových služieb - reproduktory sú prenášané na strechu a riadiaca jednotka je umiestnená vo vnútri kabíny. Jedlo sa vykonáva z bežnej autobatérie. S takouto aplikáciou môžu ornitologické služby letísk rýchlo reagovať na meniace sa ornitologické podmienky na letisku.

V prístave Petrohrad, Ust-Luga, sa prístroj úspešne používa na ochranu prístavných zariadení pred čajkami.

Systém BIRD vysiela prostredníctvom reproduktorových kanálov prírodné tiesňové volania vtákov a vytvára prostredie, ktoré je pre vtákov nepriateľské.
Systém je dodávaný vopred s tiesňovými volaniami:
Sleď obyčajný
Racek čierny
havran
kavka
vrana
holub
husia
Dravé vtáky
škorec

Strašiak systém kontroly bioakustických vtákov v poľnohospodárstve sa používa v mnohých typoch situácií:
Holuby v obilninách, brassicach a ovocí
Vrány na obilninách a na golfových grénoch
Špačci v mliečnych jednotkách a na siláž
Husi na pastvinách
Čajky v rybích farmách, halách odpadu a prístavoch
Vrány a škorci v ovocných sadoch

Bird Gard Super Pro je vhodný na použitie v podnikoch na spracovanie obilia v miestach nakladania / vykladania obilia, slnečnicových semien atď. Na týchto miestach sa spravidla sústreďujú holuby. Vykladanie automobilov a ťažkých vozidiel sa vykonáva liatím surovín do bunkrov pod baldachýnom. Významný vplyv má použitie bioakustických zariadení v čase vykládky. Môže sa zvýšiť použitím guličiek s očami dravých vtákov a zariadeniami proti impingu na takomto objekte.

Bio-akustické zariadenie Bird Gard Super Pro je teda najvhodnejšie na použitie na nasledujúcich lokalitách:
letiská (ako mobilné zariadenie, ktoré je inštalované na vozidle letiskovej služby);
sklady, dielne, obchody, hypermarkety (najmä na strechách, ako aj na území susediacom s objektom a vo vnútri, pričom chránia štyri priľahlé priestory alebo jeden rozsiahly, meria približne 180 x 180 metrov);
farmy (v ochrane otvorených plôch);
Výťahy na obilie;
polia, záhrady, zeleninové záhrady, osobné parcely;
elektrické rozvodne a otvorené rozvádzače;
Nádrže, kotviská a jachty;
strechy a fasády budov;
iné stredné a veľké plochy s rozmermi najviac 180 x 180 metrov, ako aj objekty, na ktorých musia byť chránené štyri oblasti, z ktorých každá je umiestnená vo vzdialenosti maximálne 60 metrov od riadiacej jednotky zariadenia.

Stacionárny bioakustický repeller "Biozvuk MS"
Najnovšia bioakustická inštalácia na ochranu veľkých predmetov pred vtákmi, ako sú letiskové letiskové polia, skladovacie zariadenia, skládky a pod. V závislosti od požiadaviek zákazníka sa môže dodávať s núteným vykurovaním alebo chladením. Jedným z charakteristických znakov je možnosť diaľkového ovládania bezdrôtovej siete GSM z bežného mobilného telefónu. K dispozícii je aj plánované nastavenie práce.
výkonný vysokokvalitný výstup;
veľký výber signálov;
maximálna chránená oblasť;
ochranu pred „závislosťou“.
Popis produktu

Bioakustické inštalácie "Biozvuk" - rad inovatívnych bioakustických zariadení. Princíp činnosti spočíva v reprodukcii výkrikov úzkosti a úzkosti vystrašených vtákov, ako aj hlasov dravcov, zvukov záberov atď.

Zariadenie je navrhnuté a vyrobené našou spoločnosťou a využíva moderné technológie v oblasti elektroniky a bioakustickej ochrany pred vtákmi.

Zariadenie "Biosound MC" je určené pre stacionárne použitie. Je možné ho namontovať na stojan, ktorý je nainštalovaný na zemi alebo na akýkoľvek zvislý povrch - stenu budovy, plot, parapet atď. Naša spoločnosť vyrába potrebné konštrukcie v súlade s požiadavkami zákazníkov. "Biosound MC" je jedno z najvýkonnejších bioakustických zariadení, ktoré zaisťuje strašenie vtákov vo veľkých oblastiach. Využíva širokopásmový zosilňovač a reproduktory, ktoré umožňujú vytvárať vysoko kvalitné akustické signály. Je vhodný na odvracanie prakticky každého vtáka a má hudobnú knižnicu, ktorá obsahuje stovky signálov.

Ako je bioakustický bio-akustický repeller lepší ako ostatné?
vysoká úroveň akustického tlaku (približne 120 dB) umožňuje poskytnúť maximálny dosiahnuteľný rozsah pre bioakustické zariadenia;
účinný vplyv na zvieratá v dôsledku vytvárania vysokokvalitných akustických signálov;
prakticky neobmedzená knižnica záznamov signálov;
odolnosť voči vplyvom prostredia;
široký rozsah prevádzkových teplôt;
dostupnosť výrobnej záruky a možnosť pozáručnej opravy, pretože Zariadenie je zakúpené priamo od výrobcu.
Bioakustický vták repeller "Biosound MC": Kľúčové vlastnosti
veľké množstvo pamäte, ktorá vám umožňuje ukladať takmer neobmedzený počet signálov s plameňom;
možnosť vytvorenia rôznych "scenárov" prehrávania nastavením:
súbor vysielacích signálov;
intervaly medzi signálmi a skupinami signálov;
režimy náhodného alebo sekvenčného prehrávania;
trvanie signálov.
unikátne spracovateľské algoritmy, ktoré umožňujú vysielanie neopakujúcich sa zvukových signálov, čo prakticky eliminuje možnú závislosť vtákov od desivých zvukov.

Prípadové štúdie

Stacionárny bioakustický repeller "Biozvuk MS" chráni strechu logistického komplexu pred čajkami a vránami v Nakhabino (moskovská oblasť).

"Biosound MC" chráni pred vtákmi medzinárodného letiska Šeremetěvo.

Prvé úpravy bioakustickej inštalácie sú úspešne aplikované na letiskách Yelizovo (Petropavlovsk-Kamchatsky) a Sabetta (polostrov Jamal). Od okamihu nákupu sa podstatne rozšírila línia a funkčnosť nástrojov Biosound.

V roku 2017 boli zariadenia zakúpené dvakrát na montáž na rybárske plavidlá operujúce pozdĺž západného pobrežia Afriky a vybavenie bolo dodané pre potreby Ministerstva obrany Ruskej federácie.

V roku 2018 boli inštalované na medzinárodnom letisku Šeremetěvo, na strechách logistických komplexov v Nakhabine a Pushkine a niekoľkých ďalších.

Bioakustický bioakustický systém Bioacoustic MC je určený na použitie v zariadeniach, ako sú:
letísk a heliportov. Je možné inštalovať pozdĺž dráhy na základe toho, že optimálna vzdialenosť medzi dvoma nástrojmi je 400 mv kľúčových bodoch letiska (heliport), kde dochádza k hromadeniu vtákov;
strechy skladov a dielní;
poľnohospodárska pôda;
podniky živočíšnej výroby, vrátane rybích fariem;
skládky;
iné objekty veľkej oblasti.

 

 

Anti Birds Repellent Sound - calls of birds of prey to scare off pigeons - sparrows - seagull

Audio bird deterrents including the Bird Wailer, Bird Squawker, Zon Gun, Bird Guard, Cry of the Hawk and screech owls can be more successful in deterring birds when combined with visual deterrents and/or taste repellents.

 


rodent scare

Zariadenia na plašenie ...

Ultrazvukovým signálom odpudia hlodavce z objektu a preventívne ho chránia.
Na premnožené potkany a myši už otrava nezaberá: Čo pomôže ?

Odpudzovače myší, kún, potkanov, mačiek, psov, vtákov, krtov, hrabošov
Zbavte sa moskytov, múch, ôs, sršňov a iného obtiažneho lietajúceho hmyzu pomocou našich vysoko kvalitných elektronických zariadení.
Tovar skladom. Vyrobené v EU.

A bird scarer is any of a number devices designed to scare birds, usually employed by farmers to dissuade birds from eating recently planted arable crops. They are also used on airfields to prevent birds accumulating near runways and causing a potential hazard to aircraft.


 víiac...

Odpudzovač hadov:

We are your protection against interception, watching or scaring animals:

www.market.sk - all that you can not buy elsewhere

www.sigint.sk - intelligence - capture signals PROFI
www.alibaba.sk - conspiracies, discovery, marketing material.

www.plasice.sk - Everything goes and flies - scare
www.projammer.eu - the field of RF jamming

www.rf-protection.com - EMC and RFI Shielding

www.jammeraudio.com - listening microphones and audio recorders

www.lasermicrophone.eu - laser audio surveillance

www.elidefire.info - automated fire extinguishing